BISTON

Společnost byla založena v roce 1994. Vývoj rulet byl zahájen v červenci 2003, první rulety byly dodány na trh v dubnu roku 2004. Od té doby bylo vyrobeno na 400 kusů rulet v několika modelových řadách a provedeních. Rulety Biston hrají v České Republice, na Slovensku, V Rusku, na Ukrajině, v Rumunsku, ...

Společnost BISTON spol. s r.o. je dnes výrobcem zařízení z oblasti herního průmyslu. V současnosti se jedná především o automatické elektromechanické americké rulety, dále zařízení HOT TIPS pro zobrazování herních statistik rulet a konečně systém BGMS pro monitorování a správu rulet ale i jiných herních zařízení (jako např. VHP) on-line po síti Internet. Všechny uvedené produkty jsou výsledkem vlastního vývoje.

V současnosti elektromechanické rulety nabízíme rulety nejen na prodej , ale i na pronájem. Rulety pronajímáme za fixní pronájem a také za procentuální podíl, a to v Čechách jako i na Slovensku.

Komerční úspěch produktů firmy BISTON je výsledkem trvalé snahy o dosažení nejvyšší kvality, spolehlivosti a výsledkem na tomto poli nebývalé péče o zákazníky.

Jsme schopni adaptovat podle rozsahu požadavků zákazníka naši elektroniku i software na rulety jiných výrobců, což pro provozovatele znamená nemalou výhodu s ohledem na dostupnost servisu a náhradních dílů jako i rozumné výdaje spojené s repasáží rulet.
Jedná se hlavně o značky jako jsou : AIK, ALFA STREET, EVONA, OSMICA, 3 LINES, ATIS, EUROBLOCK, GOLD CLUB aj. Provozovatel obdrží tak přidanou hodnotu ve spolehlivém hardwaru zabaleném do designu, na který jsou hráči zvyklí. Nemalým bonusem je možnost sběru a vyhodnocování dat po internetu prostřednictvím systému BGMS, což významným způsobem šetří provozovateli elektromechanické rulety nejen čas a peníze, ale i eliminuje případné ztráty z provozu.

S rozmachem VLT terminálů nabízíme také jejich repasáže a samozřejmě i kompletace.

 
[CNW:Counter]Valid XHTML 1.0 Transitional   Valid CSS!

SEO Search Engines Optimized