Rulety Biston

Automatizované elektromechanické rulety

Rulety Biston jsou vícemístná výherní zařízení, která umožňují hráčům hrát hru známou jako American Roulette (ruletové kolo s jednou nulou). Zařízení pracuje v automatickém režimu bez účasti obsluhy (krupiéra). Losování výherních čísel probíhá mechanicky, pomocí kuličky, která je vymetena proudem vzduchu do ruletové mísy proti pohybu otáčejícího se ruletového kola. Příjem sázek, zjištění vylosovaného čísla, vyhodnocení sázek a zobrazení výsledku hry probíhá elektronicky, pomocí čidel, speciálních periférií a konečně pomocí počítačového programu.

Vlastní vývoj, propracovaná koncepce

Celá ruleta - od zákaznických desek plošných spojů přes programové vybavení až po design kabinetu - je výsledkem vlastního vývoje firmy Biston. To nám umožňuje velmi rychle realizovat jakékoliv úpravy vyvolané potřebami našich zákazníků nebo změnami v legislativě platné pro provoz rulet.

Kvalita a spolehlivost

Rulety Biston jsou sestavovány za použití těch nejkvalitnějších komponent (čidel, akceptorů bankovek, monitorů, dotykových obrazovek, pohonů, ...). Všechny použité díly procházejí pečlivou kontrolou a testováním. Stejně tak celá ruleta je před expedicí zákazníkovi podrobena dlouhodobému testování a zahořování. O průběhu výroby a testování rulet jsou vedeny a archivovány podrobné písemné záznamy. Výsledkem tohoto postupu je velmi vysoká spolehlivost rulet v provozu.

Poprodejní péče o zákazníka

Velký důraz klade firma Biston na technickou podporu poskytovanou zákazníkům ve fázi provozování rulet. Do této oblasti patří zejména:

Velmi významným nástrojem pro provozní údržbu rulet je pak jejich napojení na systém
BGMS (Biston Gaming Management System), který umožňuje on-line sledování provozu rulet i jejich vzdálenou správu.

Atraktivita rulet pro hráče

Firma Biston nikdy nezapomíná na to, že ruleta musí zaujmout hráče a přitáhnout ho ke hře. Proto se rulety vyznačují přitažlivým designem kabinetu, přehlednou a líbivou grafikou herních i servisních obrazovek, dobrou viditelností hracího kola z pozice hráče, příjemnou klávesnicí s jasně znatelnou odezvou na stisknutí, kompletní lokalizací textových i hlasových výstupů, komfortními opěrkami pro ruce, atd. Dalším hráčským "tahákem" může být připojení zařízení Hot Tips.

 

[CNW:Counter]Valid XHTML 1.0 Transitional   Valid CSS!

SEO Search Engines Optimized